Kara Para Aşk Son Bölüm izle

Kara Para Aşk Son Bölüm izle başlığındaki web sitemiz karaparaaskizle.net 'te her hafta yeni bölümleri HD olarak izleyebileceksiniz. Dizimiz bu akşam (12 Mart) ATV ekranlarında başlayacak. Büyük ilgi duyulan başrol oyuncularının yanı sıra senaryo da oldukça ilgili çekici. Bu akşam kimselere söz vermeyip televizyondan izleyebileceğiniz gibi ansızın misafiriniz gelirse ya da başka sebeplerden izleyemezsiniz; 1.bölüm televizyonda biter bitmez hemen sitemizden HD kalitesinde izleyebileceksiniz. Böylelikle HD kalitesinde donmadan yeni bölümü izleyebileceğiniz gibi misafirlerinizi de ağırlamış olacaksınız. Şimdi isterseniz 1.bölümümüzün son fragmanına göz atalım.

KARA PARA AŞK 3.FRAGMAN

Paranın ve para sevgisinin mahvettiği hayatlarda yaşanan bu hikayede; değerli bir elmas yüzünden öldürülen bir komiserin nişanlısı ve yine aynı elmas yüzünden öldürülen genç bir kızın zengin babasının ardında bıraktıklarının intikamlarını izleyeceğiz. Kara Para Aşk izleyicisi olan herkes yorumlarını sitemizin yorum panelinden paylaşabilir. Böylelikle dizi hakkındaki görüşlerinizi herkese duyurabilirsiniz.
Facebookta Paylaş

Etiketler: ,


Yorumlarınızı bekliyoruz: (anonimi seçerek anında yorum atabilirsiniz.)

Kara Para Aşk dizisi için açtığımız bu fan sitesindeki içeriklerimizin kopyalanması kesinlikle yasaktır. Bu sitede yayınlanan videoların hakkı bize ait değildir. Çeşitli paylaşım sitelerinden derlenip sitemize yerleştirilmiştir. Hak sahiplerinin itiraz etmesi halinde videolar yayından kaldırılacaktır. İletişim(mail): iqx2ekin(et)gmail.com